TOTEM

Totem Tabela Nedir?

Totem Tabelalar, genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabelalardır. Açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, uzaktan görülebilecek yerlerde ama en çok petrol istasyonlarında ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.

Totem Tabela, açık alanlarda özellikle reklam amaçlı herkesin görebilmesi için otoyol , yan yol kenarlarına yerleştirilen büyük ebatlı tabelalardır. Totem Tabela hem tasarımı, ölçüleri, totem borusu boylarıyla, reklam yapan firmaların prestijini en üst seviyede yansıtan bir açık hava reklam aracıdır. Totem tabelalar, firmaların tercih ettiği tabela çeşitleri arasında birinci sırayı almıştır.

Totem tabelalar, firmaların tercih ettiği tabela çeşitleri arasında birinci sırayı almıştır. Firma ve kuruluşlar pazarlama stratejileri kapsamında pek çok yöntemi kullanarak hedef kitlelerine ulaşmaya çalışır. Hedef kitlenin oldukça çeşitli olması nedeniyle de yapılan çalışmalar bazen broşür dağıtma bazen de tabelalar aracılığıyla gerçekleşir.

Firma ve kuruluşların hem pazarlama hem de marka bilinirliğini arttırma çalışması olarak başvurduğu totem tabelalar günümüzde en sık kullanılan yöntemler arasındadır. Totem tabela dendiğinde aklımızda somut bir görüntü oluşmasa da yolda giderken karşılaştığımız tabelaların çoğunun totem tabela kapsamında olduğunu ifade etmek gerekir. Genellikle gövde ve kaset olmak üzere iki parçadan oluşan totem tabelalar sanılanın aksine tek parça değildir. Birbirine monte edilen iki uyumlu parçanın oluşturduğu totem tabelalarda montaj kullanım ömrü açısında oldukça kritiktir. Nitekim hatalı totem tabela montajı devrilme ve kırılmalara yol açabilir.

Totem Tabela Özellikleri

Totem tabelalar açık havada ve her türlü dış etkiye karşı savunmasız olduğundan bu tabelaları yaptıracak kimselerin söz konusu etkileri göz önüne alarak işin uzmanlarına danışarak bir totem tabela yaptırması oldukça önemlidir.

Peki, bu tabelaların özellikleri nelerdir?

Buyurun hep beraber inceleyelim! Totem tabelalar hava koşullarına karşı dayanıklı ve güçlü yapıdadır. Boyut olarak büyük ve görsel olarak dikkat çekici olması en önemli özelliğidir. Merak duygusunu yükselten ve gösterişli tasarımlara sahiptirler. Işıklı olabileceği gibi dışarıdan aydınlatma seçeneği ile de montajı yapılabilmektedir. Şehir girişlerinde veya otoyollarda yerleştirilen önemli reklam araçlarındandır. Vergi vb. ödemelere konu olan bir tabela çeşididir. İzin alınarak yerleştirilmesi gerekir. Bu nedenle rastgele totem tabela yerleştirmek mümkün değildir.

Totem Tabela Neden Seçilmelidir?

Totem tabelalar klasik tabelalardan boyut açısından farklı olmasıyla öncemli pazarlama ve reklam argümanlarından biridir. İhtişam ve kurumsallığı ön planda tutan firma ve kuruluşlarca seçilen totem tabelaları seçerek insanların sizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Özel grafik tasarımına sahip ve kimsenin sahip olamayacağı totem tabelalara sahip olmak için hemen totem tabela firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yüksek standartla hizmet ve uygun fiyatlara kaliteyi satın alacağınız firmamızla iletişime geçmeyi ihmal etmeyin!

nasıl yardımcı olabiliriz...


0 (535) 924 90 59

Call Now Buttonİletişime Geçin...